Dni Adaptacyjne dla studentów pierwszego roku

01.10.2017
Zaproszenie na Dni Adaptacyjne 2017

Zapraszamy wszystkich studentów pierwszego roku studiów w Uniwersytecie Śląskim na Dni Adaptacyjne organizowane przez Centrum Obsługi Studentów i Samorząd Studentów Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie odbędzie się 10 października 2017 roku o godz. 9.30 w sali C27.

Na Dniach Adaptacyjnych student pierwszego roku będzie mógł poznać swoje prawa i obowiązki oraz zaznajomić się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi toku studiów.

Zostaną poruszone między innymi takie kwestie jak: struktura Uczelni, prawa i obowiązki studenta, możliwości uzyskania wsparcia w rozwoju osobistym i pomocy rozpoczęcia kariery zawodowej, zasady funkcjonowania systemu punktów ECTS oraz systemu USOS, a także powiemy jak zaliczyć szkolenie BHP.