Ruszyła V edycja konkursu Papaya Young Directors

1.02.2018
Papaya Young Directors

Konkurs organizowany jest przez warszawski dom produkcyjny Papaya Films a partnerem edukacyjnym został Wydział Radia i Telewizji. Konkurs jest jedynym w Polsce przedsięwzięciem tego typu dla młodych twórców. Aby uczestniczyć należy napisać eksplikacje reżyserską na temat marki partnerów głównych konkursu oraz w przypadku dostania się do finału wyreżyserowanie swojego pomysłu. Na finalistów czekają: budżet na realizację, warsztaty teoretyczne i praktyczne pod okiem profesjonalistów, możliwość poznania przedstawicieli branży reklamowej oraz atrakcyjne nagrody wręczane na finałowej gali, zaplanowanej na 13 czerwca.

Do tej pory w ramach konkursu zostało zgłoszonych ponad 3000 eksplikacji reżyserskich napisanych dla 25 sponsorów takich jak: Allegro, Volkswagen, Rossmann, Mastercard i H&M. W tym roku na uczestników czekają nowe marki i nowe wyzwania.

Link do konkursu: http://papayayoungdirectors.com/