Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego | kieslowski.pl

Wernisaż wystawy Arama Jesajana

19.02.2021
Fot. Aram Jesajan

Galeria pusta cd. zaprasza na wernisaż wystawy pt. „Natural(nie) naturalnie” Arama Jesajana – studenta I roku Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek 22 lutego o godzinie 18.00 na platformie MS Teams.

Natural(nie) naturalnie

Przedstawione prace są osobistą obserwacją krajobrazu Beskidu Śląskiego. Skomplikowane kształty, górska, zimowa sceneria oraz elementy ingerencji człowieka w środowisko tworzą abstrakcyjny obraz natury. Tytuł wystawy pośrednio podkreśla „nienaturalność” przedstawionej przestrzeni.

Aram Jesajan – Urodzony 6 lipca 1998 roku w Cieszynie. Student I roku Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach.

Link do połączenia: link.

Szczegóły techniczne:
Połączenie za pomocą platformy MS TEAMS. Po kliknięciu w powyższy link można dołączyć do spotkania za pomocą przeglądarki internetowej, bez logowania się. Uczestników wernisażu on-line prosimy o włączenie kamer i wyciszenie mikrofonów.