Connect UŚ

20.07.2021

Connect UŚ to wirtualne miejsce spotkań, łączące społeczność Uniwersytetu Śląskiego. Dzięki aplikacji sprawdzisz, kto przebywa aktualnie w Twoim mieście, lub w miejscu, do którego podróżujesz.

Connect UŚ jest aplikacją przydatną podczas podróżowania i nie tylko. Dzięki niej możesz być w kontakcie ze społecznością UŚ – odszukać znajomych z roku, uczestników kursu, na który chodziłeś klika lat temu, a nawet wysłać wiadomość do ulubionego wykładowcy. Aplikacja umożliwia zarówno wysyłanie wiadomości prywatnych jak i uczestniczenie w dyskusjach na forum.

Connect UŚ jest miejscem bezpiecznym. Każdy użytkownik zakładający profil jest weryfikowany. Zostanie sprawdzony czy jest studentem, absolwentem lub pracownikiem Uniwersytetu Śląskiego.

Linki do pobrania aplikacji: Apple, Android