Inauguracja roku akademickiego 2021/2022

16.05.2021

Mamy zaszczyt zaprosić na inaugurację roku akademickiego 2021/2022 w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022 odbędzie się 7 października 2021 roku (czwartek) o godz. 10.00 w sali kinowej Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego przy ul. św. Pawła 3 w Katowicach.

W programie wydarzenia:

Przemówienie inauguracyjne Dziekan Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego dr hab. Krystyny Doktorowicz prof. UŚ

Przemówienie inauguracyjne Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Ryszarda Koziołka

Immatrykulacja studentów

Wykład inauguracyjny dr hab. Krystyny Doktorowicz prof. UŚ pt. „Polskie Oscary”

Chętnych studentów do wzięcia udziału w inauguracji zapraszamy do kontaktu mailowego na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W związku z koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa, w inauguracji może uczestniczyć ograniczona liczba osób, decyduje kolejność zgłoszeń.