Konsultacje teczek w ramach dni otwartych

Kandydatów na kierunki Reżyseria oraz Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia w roku akademickim 2022/2023 zapraszamy do skorzystania z konsultacji scenariuszowych oraz portfolio fotograficznego w ramach Dni Otwartych Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego podczas 19. edycji Węgiel Film Festival (12-15 maja 2022).

Konsultacje scenariuszowe dla kandydatów na kierunek Reżyseria:

Scenariusz krótkometrażowego filmu fabularnego (do 30 minut) należy przesłać najpóźniej do dnia 8.05.2022 r. do godziny 23:59 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formacie PDF.

Osoba zgłaszająca może wysłać tylko jeden scenariusz do konsultacji. W przypadku większej ilości wybieramy scenariusz, który jest pierwszym załącznikiem.

W tytule wiadomości prosimy wpisać "Konsultacje Dni Otwarte SF".

Do konsultacji przyjmujemy 20 pierwszych scenariuszy spełniających powyższe kryteria. Decyduje kolejność zgłoszeń.

O indywidualnym terminie konsultacji poinformujemy drogą mailową.

W tym roku scenariusze konsultować będą:

Konsultacje portfolio fotograficznego dla kandydatów na kierunek Realizacja Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografia:

Zapisy przyjmowane są drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 8.05.2022 r. do godziny 23:59.

W tytule wiadomości prosimy wpisać "Konsultacje Dni Otwarte SF".

Prosimy nie wysyłać drogą mailową fotografii do konsultacji. Wydrukowane fotografie należy przynieść na ustalony termin konsultacji.

Terminy konsultacji:

• 13.05. piątek, 12:00-13:00
  • 15.05. niedziela, 10:00-13:00, 14:00-16:00

Udział w konsultacjach tylko dla osób zapisanych, które otrzymały mailowe potwierdzenie udziału.

Dodatkowe warsztaty operatorskie z dr hab. Pawłem Chorzępą:
Zapisy drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Warsztaty przeznaczone dla max. 15 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty odbędą się w piątek 13 maja w godzinach 14:00-16:00