Wystawa fotografii Andrzeja Fidyka w ramach 63. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

Fot. A. Fiejka

Na trwającym obecnie Krakow Film Festival mają Państwo okazję do obejrzenia Wystawy fotografii autorstwa znakomitego dokumentalisty, Andrzeja Fidyka, pochodzących z wydanego niedawno albumu „Dziwny koniec XX wieku”.

prof. Andrzej Fidyk, wykładowca na naszym wydziale oraz wybitny reżyser zrobił te zdjęcia podczas realizacji pięciu filmów na różnych kontynentach w latach 90. Na wystawie znajdują się prace powstałe podczas realizacji dokumentów: “Rosyjski striptiz”, “Carnaval – największe party świata”, “Dojenie wielbłąda”, “Kiniarze z Kalkuty” i “Taniec trzcin”.

Zachęcamy serdecznie do wizyty na wystawie profesora Andrzeja Fidyka, wstęp wolny, dziś w godzinach od 10:00 do 20:00 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki oraz w inne dni, zgodnie z programem poniżej.

Andrzej Fidyk na tegorocznej edycji Krakowskiego Festiwalu Filmowego pełni funkcję przewodniczącego jury w Międzynarodowym konkursie dokumentalnym.

Zapraszamy do programu festiwalowego po więcej informacji: link