Fotografie naszych studentów przedstawiające kulisy 76. Festiwalu Filmowego w Cannes

Przedstawiamy zestaw zdjęć zrealizowanych przez studentów Szkoły Filmowej im. K. Kieślowskiego podczas ich pobytu na 76. Festiwalu Filmowym w Cannes, które przedstawiają kulisy tego prestiżowego wydarzenia filmowego.

Dzięki wsparciu finansowemu ze strony Instytutu Adama Mickiewicza, Uniwersytetu Śląskiego oraz prywatnych środków naszej wykładowczyni dr Anny Huth, studenci również w tym roku mieli możliwość udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Zdjęcia, które przedstawiamy w galerii zostały przygotowane przez Bartosza Gaczyńskiego oraz Jakuba Stoszka, studentów kierunku Realizacja Obrazu Filmowego i Telewizyjnego oraz Fotografia, a ich autorami są również Alicja Nowicka, Marta Nowak, Karolina Belka, Maria Kawalec, Mateusz Kruk oraz Daniel Stopa.

Prace prezentują różnorodne aspekty festiwalu, od czerwonego dywanu i błysku fleszy, po emocje i radość gości obecnych na festiwalu. Te niezapomniane doświadczenia uwiecznione zostały przez utalentowanych studentów, którzy podzielili się swoim artystycznym spojrzeniem na niezwykłą atmosferę Cannes.