Relacja z udziału naszych studentów w Summer Media Studio

fot. Modestas Endriuška

Właśnie dobiega końca tegoroczna edycja Summer Media Studio, czyli międzynarodowych warsztatów dla studentów szkół filmowych i młodych profesjonalistów, odbywających się na Litwie w dniach 23.06 - 06.07.2023 r.

Podczas dwutygodniowych warsztatów rezydencyjnych uczestnicy mieli możliwość zrealizowania kilku filmów krótkometrażowych. Studenci Szkoły Filmowej im. K. Kieślowskiego, będący na drugim roku Creative Management in New Media, właśnie w ramach projektu SMS stworzyli trzy krótkometrażowe filmy we współpracy międzynarodowej ze studentami z Litwy, Łotwy, Estonii, Hiszpanii i Finlandii!

Studenci wzięli udział w programie w ramach zajęć prowadzonych przez wykładowczyni naszego wydziału - dr Annę Huth, a całość projektu możliwa była do zrealizowania dzięki współpracy z Erasmus+ BIP, części przeznaczonej dla krótkich, intensywnych programów, mających na celu wykorzystanie innowacyjnych sposobów nauki.

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami, które w piękny sposób obrazują to, jak intensywne były ostatnie dwa tygodnie w ramach SMS - link.

Ponadto załączamy również plakaty filmów koprodukowanych przez naszych studentów i dr Annę Huth.