Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego | kieslowski.pl

Daniel Le Hai i Marcin Lesisz wśród nominowanych do nagrody WARTO 2023 w kategorii film!

03.03.2022
Daniel Le Hai - fot. Iga Bujarkiewicz

Niedawno przecież gratulowaliśmy Wam zostania laureatami Nagrody im. Jana Machulskiego, a tu już kolejna okazja do tego, by stać się laureatem w innym plebiscycie. Ogromne brawa 👏

👤 Daniel Le Hai w gronie nominowanych znalazł się za reżyserię i zdjęcia do krótkometrażowego filmu dokumentalnego „Czas na bunt” i za zdjęcia do etiudy fabularnej „Funeralia” (reż. Bartłomiej Błaszczyński). Zdobył już za nie kilka nagród, m.in. na festiwalach w Gdyni i Koszalinie.

03.03.2022
Marcin Lesisz - fot. Marcin Lesisz

👤 Marcin Lesisz został nominowany za krótkometrażowy dokument „Koniki na biegunach” (prod. Studio Munka, Stowarzyszenie Filmowców Polskich), który zdobył m.in. Srebrnego Lajkonika na Krakowskim Festiwalu Filmowym (film zdobył ponad 20 nagród).

Laureatów wszystkich kategorii poznamy podczas gali, która będzie miała miejsce 16 grudnia w Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Prądzyńskiego 39A. Uroczystość będzie transmitowana na stronie internetowej wrocławskiej „Wyborczej” i w mediach społecznościowych organizatora (Wrocławska Gazeta Wyborcza).

Danielu, Marcinie - trzymamy za Was kciuki!

👥 Pozostałych nominowanych i ich sylwetki możesz sprawdzić tutaj.