Dni Otwarte 2024 – zapraszamy kandydatów na kierunek: Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia

05.02.2024

Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na Dni Otwarte! 🎬

Interesujesz się fotografią? Obraz filmowy jest tym co spędza Ci sen z powiek? Mówiąc wprost - marzysz by zostać operatorem filmowym? Dobrze trafiłeś, ten post jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy kandydatów na kierunek Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia do konsultacji swojego portfolio fotograficznego. Szczegóły poniżej.

📷 Konsultacje prac fotograficznych odbędą się w godzinach 10:00 - 15:00 w naszej bibliotece, liczy się kolejność przyjścia - zapisy nie obowiązują. Wymogiem skierowanym wobec kandydata chcącego skonsultować swoje prace jest posiadanie ich wydrukowanych wersji. Fotografie w formie cyfrowej nie będą podlegać konsultacji.

Konsultacje fotograficzne przeprowadzać będą następujący wykładowcy Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego:

👤 prof. dr hab. Janusz Musiał - fotograf, filmowiec, kulturoznawca, autor posługujący się różnymi mediami (fotografia, krótka forma filmowa, animacja, instalacja, obiekt, słowo, projekty sieciowe) w celu realizacji tematycznych projektów, wystaw, filmów, katalogów i albumów. Od grudnia 2023 r. dyrektor Instytutu Sztuk Filmowych i Teatralnych.

👤 dr hab. Ryszard Czernow, prof. UŚ - artysta multimedialny, operator filmowy, autor terminu Cybergrafia, projektant graficzny. Autor wielu wystaw indywidualnych, m.in. ubiegłorocznej pn. „Ryszard Czernow Vanitas 2023” w Muzeum Śląskim.

📅 25.04.2024 r.

⏰ 10:00 - 15:00

🏢 Biblioteka w Szkole Filmowej im. K. Kieślowskiego (parter)

👥 Wstęp wolny (prosimy o ustawienie się w kolejce zgodnie z podanymi godzinami)

📩 Pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjdź i obierz filmową ścieżkę, serdecznie zapraszamy. Czekamy na Ciebie!

Dni Otwarte 2024 odbywają się podczas 21. edycji Węgiel Film Festival.

Zachęcamy do studiowania na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.