Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego | kieslowski.pl

Dni Otwarte 2024 – zapraszamy kandydatów na kierunek Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej

05.02.2024

Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na Dni Otwarte! 🎬

Kierownik produkcji, producent filmowy, brzmi ciekawie? Jeżeli interesujesz się filmem jako poważnym przedsięwzięciem i masz zmysł organizacyjny, to niewątpliwie musisz odwiedzić na wydział i posłuchać doświadczonych w zawodzie!

Dla kandydatów na kierunek Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej, w ramach Dni Otwartych 2024 mamy do zaoferowania:

🗣 Wykład akademicki, podczas którego zaprezentowana zostanie specyfika zawodu kierownika produkcji oraz charakterystyka studiów na kierunku (OPFiTV), mających za zadanie przygotować studenta do wykonywania jednej z najważniejszych funkcji w procesie tworzenia filmu. Kandydat będzie mógł dowiedzieć się wielu praktycznych wskazówek od doświadczonych w zawodzie osób.

Prowadzącymi wykład będą:

👤 Małgorzata Domin - producentka filmowa, absolwentka naszego wydziału na kierunku Organizacji produkcji oraz obecna wykładowczyni. Od 2007 roku jest współwłaścicielką niezależnej firmy producenckiej Domino Film, a od 2013 zasiada w Zarządzie Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych - KIPA.

👤 Dominika Mandla - kierownik produkcji, producentka filmowa, absolwentka naszego wydziału na kierunku Organizacji produkcji oraz obecna wykładowczyni. Na swoim koncie ma kilka znaczących produkcji jako kierownik produkcji filmów dokumentalnych i fabularnych pełnometrażowych i krótkometrażowych oraz prace przy kilkudziesięciu krótkich formach audiowizualnych (teledyski, reklamy, spoty społeczne, audycje telewizyjne). Współwłaścicielka Domino Film.

Zatem jeśli pragniesz zostać naszym studentem na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej, koniecznie musisz dać sobie szansę, przyjść na wydział i wysłuchać wykładu 25 kwietnia 2024 r. o godzinie 13:00 w sali 2.05.

📅 25.04.2024 r.

⏰ 13:00 - 14:30

🏢 Sala 2.05 (drugie piętro), budynek Szkoły Filmowej im. K. Kieślowskiego

👥 Wstęp wolny (limit miejsc w sali wynosi 40 osób)

📩 Pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

👣 Przyjdź i obierz filmową ścieżkę, serdecznie zapraszamy. Czekamy na Ciebie!

Dni Otwarte 2024 odbywają się podczas 21. edycji Węgiel Film Festival.

Zachęcamy do studiowania na Uniwersytet Śląski w Katowicach.