Wernisaż wystawy Bogdana Dziworskiego w CINiBA

Zapraszamy na wernisaż wystawy poświęconej twórczości wykładowcy Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr hab. Bogdana Dziworskiego, który odbędzie się 22 września 2022 roku o godz. 16.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej. Wystawa będzie prezentowana w holu głównym CINiB-y (poziom 0).

Program wydarzenia:

16.00: prof. dr hab. Dariusz Pawelec, Dyrektor CINiB y: powitanie zaproszonych gości otwarcie uroczystości (sala konferencyjna)

16.10: dr hab. Krystyna Doktorowicz, prof. UŚ, Dziekan Szkoły Filmowej UŚ: Dziworski – nauczyciel (sala konferencyjna)

16.25: Maciej Kędziora: rozmowa z Prof. Dziworskim: Dziworski – twórca filmowy, projekcja filmu Kilka opowieści o człowieku, dyskusja (sala konferencyjna)

17.15: prof. dr hab. Dariusz Pawelec, Dyrektor CINiB-y: zaproszenie do przestrzeni wystawienniczej

17.20: Leica Patryk Wiśniewski: Dziworski – fotograf (hol główny, przestrzeń wystawiennicza)

17.35: prof. dr hab. Dariusz Pawelec, Dyrektor CINiB-y: zaproszenie do zapoznania się z wystawą (hol główny, przestrzeń wystawiennicza)

Więcej informacji: link

Organizatorami wydarzenia są: CINiBA, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Leica 6x7 Gallery Warszawa, Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi.